צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אירועים בטבע

 
קיסריה הייתה עיר מפוארת, שנבנתה על ידי המלך הורדוס, שמפעלי הבנייה שלו נודעו בפאר המרשים שלהם. זכינו להתרשם מהעיר של הורדוס תודות לשרידיה, שנשארו עד היום. ברחוב רומי עתיק ומפואר, המקושט בפסלים רומיים מרשימים, הקמנו את גן האירועים יקבי קיסריה. במקום המיוחד הזה, בין שרידי העבר המפואר של העיר קיסריה, אנו עורכים חופות מיוחדות ומרגשות, הפונות אל עבר הנוף הנצחי של הים התיכון.
בעונת הקיץ, קבלת הפנים והחופה מתקיימות באזור רחבת הפסלים, עם בריזה נעימה מהים, באווירה של היסטוריה בת 2,000 שנה, המשתלבת בטוב טעם עם אלמנטים מודרניים של מזנוני האוכל, רחבת הריקודים והחופה המעוצבת.

בעונת החורף, עוברות החתונות של יקבי קיסריה לאולם בוטיק, המתאים עבור אירועים של עד 270 איש. האולם מעוצב באבנים עתיקות, המשרות למקום מראה היסטורי ודרמטי, תאורה דקורטיבית וריהוט מעוצב. כאן תיהנו מאווירה חמימה, כשהגשם והרוח משתלטים על מזג האוויר.

תפריט הגורמה של השף שלנו מצליח להפתיע ולפנק בזכות שימוש בפרודוקטים טריים ואיכותיים, כאשר התפריט משתנה מעונה לעונה, בהתאם להיצע המצרכים בשוק. מעבר לזאת, אנו דואגים להתאים את פינוקי הקולינריה במיוחד בשבילכם, כדי להתאים לחיך שלכם ושל האורחים שלכם בצורה אופטימלית.

בואו להתרשם מיקבי קיסריה ולהתחתן באווירה של חדש וישן, שמשלבים זרועות ויוצרים קסם מיוחד במינו. לתיאום פגישה חייגו אלינו: 053-8095454.
 
יקבי קיסריה - אירועים בטבע